Naše kone

Aston
 
8 - ročný kríženec poníka a ST. Má 140 cm, používame ho hlavne pre deti ale aj ľahkých dospelých. Je veľmi šikovný, učenlivý a veľmi dobre skáče. Bol to náš prvý kôň. Dokáže veľmi rýchlo odhadnúť úroveň jazdca. Čiže inteligent. Keď nemusí, nespolupracuje. Vynikajúci pre priebojnejšie deti. 
 
 
Géniusz
 
Je 4 - ročný Maďarský športový kôň, ktorý k nám prišiel ako 3 - ročný žrebec, ktorého sme si obsadli a je stále vo výcviku. Nakoľko už na ňom jazdia aj deti a bol dosť dominantný, dali sme ho pre bezpečnosť radšej vykastrovať. Je z neho maznáčik, ktorý sa ale stále vie predviesť ako žrebec. Aj napriek tomu ho deti milujú a nemajú problém ho odjazdiť.  
 
 
Farel
 
5 - ročný Furioso po našom Frodkovi (Furioso XXX) ktorého sme bohužial museli predať. Naďalej však pôsobí v chove Furioso, je po ňom veľa krásnych žriebätiek. Sám náš Farel je toho príkladom. Farelko je maznáčik, deti ho milujú, tak ako je pekný je aj dobrý, nezákerný a učenlivý.
 
 
Amadeo
 
10 - ročný angloarab, ktorý k nám prišiel ako posledný, je veľmi kľudný, maznavý. Pod sedlom veľmi jemný a deti si ho už stihli oblúbiť.
 
 
Landos
 
12 - ročný Slovenský teplokrvník. Landosko je veľký trpezlivý profesor, ktorého má Harmónia len v prenájme.