Naše kone

Aston
 
Poník, kríženec. Nie veľmi obľúbený u malých samostatne jazdiacich detí, nakoľko je veľmi tvrdohlavý. Je však ale bezpečný a jazdia na ňom detičky od 2 rokov. V drezúre sa na MS umiestnil na 3. mieste v kategórii pony, no skákanie ho baví viac :)
 

 
Amadeo
 
Angloarab a asi najobľúbenejší koník medzi začiatočníkmi. Je veľmi jemnučký, trpezlivý a spoľahlivý. Aďa, ako mu všetci hovoria máme v našej jazdeckej škole prenajatého.
 
 
Loyd
A1/1 čiže anglický plnokrvník, ktorý v minulosti behal dostihy. Teraz je na jazdiarni skôr lenivší, no je spoľahlivý, bezpečný a veľmi rád sa mazná.
 
 
 
Wasabi
 

Wasabi je furioso. Je v našej škole najkratšie, no za to si ho stihli obľúbiť už hádam všetci. Je obrovský, no s ľahkosťou ho zvládnu odjazdiť aj malé deti. Tak aký je veľký, tak také veľké má aj srdiečko. Je to náš veľký dobrák, ktorý sa tiež rád nechá pomojkať. 

 

 
Brutus
 
Mladý slovenský teplokrvník - ST, ktorý je stále vo výcviku a v jazdeckej škole sa používa len zriedka. Je to tiež riadny tvrdohlavec, ktorý svoju hlavu počas jazdenia rád používa. Nie je však vôbec nebezpečný ani zákerný. Je však skôr pre skúsenejších. Bruťa máme tiež v prenájme.
 
 
Litchi
 

Je to náš najmladší člen nášho malého stráda. Je to tiež ST, ktorý je stále vo výcviku. Litchi je mladý, vysoký, dospievajúci, no stále sa správa ako žriebätko. Zvlášť keď sa s ním chcete pomojkať. V škole sa používa len na záskok, pre šikovnejších ale aj tí si ho už stihli obľúbiť. 

 

 

 

Jantar


Litchiho o rok starší polobrat. Je stále vo výcviku, zúčastňuje sa drezúrnych pretekov. Zatiaľ je prijazdený do stupňa S a stále napreduje. V škole sa používa len výnimočne na záskok.